HOKEJOVÝ KLUB BREZNO

----- unum corpus una anima una theam -----
0-3. ROČNÍK - PREDPRÍPRAVKA - REPORTY/ČLÁNKY 

 
NEDEĽA 22.09. 2017 - Aréna Brezno 
HK BREZNO - HC 05 BANSKÁ BYSTRICA 3:17 (1:7, 0:2, 2:8) 
Góly BR: Lamper (Sihleský), Ambrózy (Ambrózyová), Ambrózy (Ambrózyová)

Tréningový dril sme sa rozhodli spestriť opäť konfrontáciou s tímom z iného mesta po Zvolene sme zavolali Banskú Bystricu.Novinkou bolo, že sme hrali na brankárov a novinkou pre bankárov bola brankárska výstroj. Celý zápas bol skôr o vynaloženom úsilí, nie o výsledku. Hráči Bystrice si vytvorili niekoľko šancí a tie zľahka premenili na góly. Aj naši hráči sa snažili no brankári súpera boli proti. Pri budúcom zápase, pri lepšom rozložení síl môžeme uhrať vyrovnanejší výsledok. Decká však musia poriadne zabrať v tréningovej dochádzke ako aj nasadení.

NEDEĽA 24.09. 2017 - Aréna Brezno 
HOKEJOVÝ MINI TURNAJ

HK BREZNO - HKM ZVOLEN "A" 2. roč. 6:4 (2:1, 3:2, 1:1)
Góly BR: Piliar, Koštiaľová, Berčík (Račák), Berčík, Koštiaľová (Fábry), Račák

HK BREZNO - HKM ZVOLEN "B" 1. a 0.-tý roč. 10:7 (6:3, 1:0, 3:4)
Góly BR: Berčík (Rošková), Berčík, Lamper, Lamper, Kachničová (Hudík), Lamper (Kindernay), Jágerčík, Lamper, Lamper, Lamper (Leitner)

Spestrením tréningovej driny bol pre našich pred-prípravkárov zápas s hráčmi HKM Zvolen. Po dohode so súperom sme zladili zostavy, aby boli zápasy čo najvyrovnanejšie. Najmä v druhákoch nechal súper doma najsilnejších hráčov, ktorí pravidelne hrajú za tretiakov. Viacero hráčov zažilo premiéru v zápase za svoje mesto. Výsledkom zápasu boli vyrovnané súboje v oboch družstvách a tešíme sa na odvetu u súpera.