HOKEJOVÝ KLUB BREZNO

----- unum corpus una anima una theam -----4.ROČNÍK - "U10" - REPORTY/ ČLÁNKY 
 
 
NEDEĽA 22.03.2015 - Aréna Brezno
HOKEJOVÝ TURNAJ 

Turnaje štvrtákov sme  uzavreli v Brezne. Naši hráči chceli ukázať svoje zlepšenie a podať čo najlepšie výkony v ťažkej skupine s Mikulášom, Zvolenom  a Banskou Bystricou.

1. zápas 
HK BREZNO – HC´05 BANSKÁ BYSTRICA 7:15 (1:9,6:6)
Góly BR: Šucháň 3, Medveď 2,  Švec, Masičová

Na lepší výsledok v zápase sme nemohli pomýšľať, nakoľko sme doslova prespali. Nemali sme dostatok pohybu ani aktivity a to využil súper. Ľahučko sme inkasovali akoby nám na góloch v našej sieti nezáležalo. Zmena prišla v druhom polčase. Ten bol diametrálne odlišný a so súperom sme hrali vyrovnanú partiu. Škoda, že sme takto zápas nezačali.

2. zápas
HK BREZNO – HKM ZVOLEN 8:9 (5:5, 3:4)
Góly BR: Šucháň 3, Murín, Švantner, Kvietok, Medveď, Tóth 

Najlepší zápas v turnaji sme odohrali so Zvolenom. Po vyrovnanom prvom polčase sme boli odhodlaní vyhrať. Nestálo pri nás však zrejme potrebné šťastie, keď nám puk balansoval po bránkovej čiare súpera, alebo zvonil na žŕdkach Zvolena. Bojovali sme do poslednej sekundy a vyrovnanie viselo na vlásku, no ani teraz sa nám to však nepodarilo.

3. zápas
HK BREZNO – HK 32  LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 5:13 (1:7, 4:6)
Góly BR: Bálint 2, Medveď, Schwarzbacher, Piliar

Po dlhšej pauze sme mali mierny problém motivovať hráčov, k oduševnenému výkonu, nakoľko ich pozornosť bola mierne rozptýlená. Odzrkadlilo sa to najmä v našom „A“ tíme, ktorý súper prevalcoval. „B“- čko nám robilo radosť v podstate počas celého turnaja a aj tento zápas vyhralo. Radosť určite robili aj noví hráči, ktorí len zbierajú hernú prax a preukázali dobré napredovanie. 

Konečné poradie:
1. Banská Bystrica
2. Liptovský Mikuláš,
3. Zvolen
4. BREZNO

Na základe pravidiel o počte hráčov v zápasoch 4 ročníkov dva tímy nesplnili podmienky, čo ich zvýhodnilo v samotných zápasoch.

Poradie po odčítaní kontumácií:
1. HKM Zvolen 
2. HK BREZNO
3. HC´05 B. Bystrica
4. HK 32 L. Mikuláš.
 
NEDEĽA 08.03.2015 - Zimný štadión Liptovský Mikuláš
HOKEJOVÝ TURNAJ 

Tretí zo SZĽH turnajov sa konal v Liptovskom Mikuláši. Zloženie skupiny naznačovalo ťažký boj no naše odhodlanie bolo v tom, že prenesieme sebavedomie nadobudnuté v Leviciach.

1. zápas 
HKM ZVOLEN - HK BREZNO 20:4 (2:7, 2:13)
Góly BR: Šucháň 2, Škantár, Tóth

Výsledok tohto zápasu vôbec neodzrkadľuje priebeh duelu na ľade. Naši hráči si vypracovali množstvo šancí no nedokázali prekonať súperových brankárov, naopak my sme inkasovali jednoducho. Hráči sa slabšie pohybovali a pridali aj niekoľko individuálnych chýb.

2. zápas
HK BREZNO HC´05 BANSKÁ BYSTRICA 5:6 (1:3, 4:3)
Góly BR: Medveď 2, Bálint, Šucháň, Škantár

Druhý duel nám vyšiel najlepšie, Bystricu sme potrápili a v závere sme tlačili na brankára, vďaka ktorému zápas udržali. Potešiť sme sa mohli nad hrou našich mladíkov v „B“ tíme, kde sa hralo prakticky na jednu bránu.

3. zápas 
MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - HK BREZNO  16:2 (11:1, 5:1)
Góly BR: Šucháň, Škantár

Posledný zápas našim chlapcom nevyšiel, hráči sa po dobrom výsledku s Bystricou uspokojili a nedokázali sa motivovať na posledný duel. Mikuláš nám nič nedaroval a bojoval o každý kus ľadu, opäť sme si zuby vylámali najmä na brankároch súpera, aj keď sme si vytvorili kvantum príležitostí.

Opäť sme tak obsadili 4. miesto, ale  tešiť sa môžeme z menších častí hry, ktoré nám vyšli, ako aj z hry nováčikov v našom tíme, ktorí naznačili svoj potenciál. Na víťazstvo to zatiaľ nestačilo, jednu šancu budeme mať ešte na domácom turnaji 22.03.2015. Hráči ukázali, že sa dokážu vyrovnať súperovi no zatiaľ len na nejaký čas, musíme pracovať na dlhšej dobe koncentrácie. 

SOBOTA/NEDEĽA 28.02.-01.03.2015 - Zimný štadión Levice
HOKEJOVÝ TURNAJ - O POHÁR RIADITEĽKY ZŠ PODLUŽIANKA 

Hráči štvrtého, ako aj tretieho ročníka cestovali na dvojdňový turnaj do levíc, kde si systémom "každý s každým" zmerali postupne sily  s Ružomberkom, domácimi Levicami, s Prievidzou, Novými Zámkami a napokon so Zlatými Moravcami

1. zápas 
MHK RUŽOMBEROK - HK BREZNO 3:5 (2:3,1:2)
Góly BR: Kunštár 2, Medveď, Murín, Tóth

Prvý zápas na turnaji sme odohrali veľmi vyrovnane, podarilo sa nám vyhrať oba polčasy a rozdielovým strelcom bol dvoj-gólový Samo Kunštár

2. zápas
HK LEVICE - HK BREZNO 10:2 (4:0, 6:2)
Góly BR: Murín, Švec

Domáci hráči nás sfúkli a nedopustili žiadnu drámu, systém turnaja. však naznačoval, že treba ďalej bojovať o čo najlepšie umiestnenie.

3. zápas 
HK BREZNO - MHK PRIEVIDZA 10:10 (3:4, 7:6)
Góly BR: Masičová 2, Piliar 2, Medveď, Šucháň, Švantner, Švec, Tóth, Kunštár

Tretí zápas prvého hracieho dňa skončil remízou. Po prehratom prvom polčase sa naši hráči zmobilizovali zabralo mnoho strelcov a zápas vyrovnali, čím získali potrebné body pre celkové umiestnenie.

4. zápas 
HK BREZNO - HK NOVÉ ZÁMKY 10:5 (3:4, 7:1)
Góly BR: Tóth 4, Šucháň, Masičová, Švec, Piliar, Kunštár, Vilmon

V zápase sme prehrávali, ale v druhom polčase sme súpera doslova zvalcovali, keď sme ho vyhrali 7:1. Gólovo tím ťahal štvor-gólový Tóth.

5. zápas
HK BREZNO - HK ZLATÉ MORAVCE 15:3 (9:2, 6:1)
Góly BR: Škantár 3, Švantner 2, Švec 2, Tóth 2, Piliar 2, Kvietok, Kunštár, Medveď, Šucháň

Posledný zápas vyšiel našim hráčom výborne, tím potiahol hattrickom Škantár, ako aj viacero dvoj-gólových strelcov.

Hráči HKB tak hrdo reprezentovali naše mesto ako aj klub, keď po troch víťazstvách, jednej remíze a jedinej prehre vybojovali konečné druhé miesto v turnaji.

Konečné poradie:
1. HK Levice 
2. HK BREZNO
3. HK Prievidza
4. MHK Ružomberok
5. HK Zlaté Moravce
6. HK Nové Zámky.

Za tvrdú prácu v tréningoch a ťažkú konfrontáciu so súpermi v našej skupine si teda hráči vyslúžili odmenu v podobe medaile a pohára za výborné druhé miesto v turnaji, k čomu im blahoželáme.

SOBOTA 21.02.2015 - Zimný štadión Zvolen
HOKEJOVÝ TURNAJ  

Ďalší z recipročne organizovaných turnajov sa odohral vo Zvolene. Naši hráči boli odhodlaní po výjazde do Bardejova, kde zbierali cenné skúsenosti, zabojovať a v ťažkej skupine súperov potrápiť viac ako v Bystrici.

1. zápas 
HC 05 BANSKÁ BYSTRICA - HK BREZNO 14:9 (7:4, 7:5)
Góly BR: Tóth 2, Šucháň 2, Murín 2, Švec, Paučík, Medveď

Zápas s mladými baranmi sme nezačali najlepšie, po chybách sme pustili súpera do vedenia. Aj keď sme sa výsledkovo dotiahli súper si skóre postrážil. V závere sme inkasovali viac gólov v rade ktoré uzavreli skóre. Zlepšený výkon tak nepriniesol body, ale aspoň bol zápas o niečo dramatickejší.

2. zápas
HKM ZVOLEN - HK BREZNO 12:9 (7:4, 5:5)
Góly BR: Piliar 3, Tóth 2, Belková, Pisch, Šucháň, Kunštár

Vo vyrovnanom zápase s domácim Zvolenom nás mohli mrzieť najmä ľahko inkasované góly v úvode. Nebyť zlého úvodu v zápase sme mohli vyhrať. Oceniť treba najmä bojovnosť a náš "B" tím zložený prevažne z tretiakov, na ktorých chceme stavať tím v budúcom roku.

3. zápas 
HK BREZNO - MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 3:19 (0:10, 3:9)
Góly BR: Tóth, Škantár, Murín

Posledný zápas sme hrali bezprostredne po predošlom a to nám evidentne neprospelo. Mikuláš na nás vyrukoval a my sme sa už nedokázali tlaku postaviť. Hráči súpera bojovali po celú dobu a výsledkom bol zápas s najvyšším nepriaznivým skóre v náš prospech.

Konečné poradie
1. MHK 32 Liptovský Mikuláš
2. HKM Zvolen
3. HC´05 Banská Bystrica
4. HK BREZNO

V turnaji sme teda zanechali lepší dojem než v Bystrici, no zlepšenie zatiaľ na body nestačilo. V zápasoch potešili výkonom najmä hráči "B" mužstva keď dokázali hrať v yrovnanú partiu alebo svoj mikro zápas vyhrali. Na výhry v celkovom súčte nám treba lepšie zakončovanie a streľbu v "A" čku keď najmä štvrtáci musia svoj tím potiahnuť za víťazstvom. Po turnaji všetci ochotne prijali pokyny do ďalšieho tréningu, že musíme trénovať tvrdšie a najlepšie v plnej zostave, čo nás opäť priblíži k našim súperom. Tešíme sa, že odhodlanie môžeme premeniť na realitu už v najbližšom tréningu.

NEDEĽA 08.02.2015 - Zimný štadión Bardejov
HOKEJOVÝ TURNAJ - ORANGE MINIHOKEJ TOUR 2015
 
Tento rok nás systém turnaja zaradil až na ďaleký východ do Bardejovskej skupiny spoločne s Mikulášom, Popradom, Prešovom, Košicami a domácimi Bardejovom. My sme sa stretli s favorizovanými Prešovčanmi a Bardejovom. 
 
1. zápas v skupine
HK BREZNO - PHK PREŠOV 4:22 (9:2, 13:2)
Góly BR: Piliar 2, Škantár, Šucháň
 
V prvom meraní síl, sme sa postavili proti PHK Prešov, tímu ktorý každoročne disponuje silným kádrom. Ani tento rok nebol výnimkou. Po úvodnej päťminútovke a vzájomnom spoznávaní sa, sa začala prejavovať prevaha „koňarov“. Čo však nebolo od súpera celkom fér, bolo zaraďovanie najlepších hráčov do posledných formácií, čo skreslilo celkový výsledok. V zápase bolo niekoľko momentov, na ktorých sme chceli našu hru stavať do ďalšieho vývoja turnaja.
 
2. zápas v skupine
HK BREZNO - HC 46 BARDEJOV 15:3 (8:1, 7:2)
Góly BR: Piliar 3, Paučík 2, Tóth 2, Bálint 2, Kunštár 2, Kánová, Škantár, Šucháň, Pisch
 
Zápas o 3. miesto
HK BREZNO - MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 3:14 (1:7, 2:7)
Góly BR: Pisch, Bálint, Pircher

 
NEDEĽA 25.01.2015 - Zimný štadión Banská Bystrica
HOKEJOVÝ TURNAJ  

Jeden zo štvorice zväzom nariadených turnajov 4. ročníka sa uskutočnil v Banskej Bystrici. Naša predprípravka je špecifickým tímom, nakoľko sa v jej radoch nachádza dostatok individuálne disponovaných hráčov. Celkový počet hráčov je však alarmujúci. V poslednej dobe sa nám podarilo dostať na prijateľné čísla, no hráči potrebujú ešte kopec tréningovej driny, aby vyrovnali rozdiely medzi individualitami. Ďalším špecifikom sú brankári "štvrtáci" ktorí stáli na turnaji vo výstroji snáď po tretíkrát. Tomu sme sa snažili prispôsobiť aj naše očakávania v turnaji.

1. zápas 
HC 05 BANSKÁ BYSTRICA - HK BREZNO 17:3 (6:1, 11:2)
Góly BR: Murín 2, Tóth

Naši hráči v tomto zápase nepodali zďaleka výkon aký dokážu a to vždy súper vycíti. V súlade s menšími skúsenosťami brankárov sa rozdiel v skóre prehlboval a naši hráči sa začali utápať v ľútosti miesto bojovnosti, ktorá ich vždy tak príkladne zdobila.

2. zápas 
HKM ZVOLEN - HK BREZNO 11:6 (9:4, 2:2)
Góly BR: Šucháň, Medveď 2, Tóth, Kvietok, Piliar

V tomto duely ukázali naši hráči ako by malo vyzerať príkladné bojovanie a snaha o čo najlepší výsledok. S favoritom a neskorším víťazom turnaja sme uhrali dobrý výsledok, keď hlavne naše "B"- čko podkurovalo súperovi. Na ozajstnú drámu nám chýbala len lepšia efektivita premieňania šancí ktoré sme si vytvorili, najmä v "A"- čku.

3. zápas 
MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - HK BREZNO 21:3 (11:2, 10:1)
Góly BR: Škantár 2, Bálint 

Posledný zápas turnaja nám teda vôbec nevyšiel. Naši hráči sa slabšie pohybovali a pôsobili odovzdaným dojmom. V sérii gólov nám súper unikol a oproti minulým meraniam síl to bol jednoznačný výsledok.

V turnaji sme obsadili 4. miesto, no brali sme ho viac ako prípravu na ďalšie pokračovanie sezóny. Brankárom by sme chceli poďakovať, že pozbierali odvahu a aj napriek krátkej príprave sa postavili strelám súperov. Občas predviedli pekné zákroky občas to ešte nevyšlo. Je nutné pochopiť, že v štvrtej triede nieje neskoro začať s hokejom, no pokiaľ sa hráči dostanú približne na jednu úroveň bude to ťažká a tŕnistá cesta, no zároveň jediná možná. Už z predchádzajúcich rokov však vieme, že rozdiely sa za rok dva môžu úplne zrovnať a naši hráči môžu prehry súperom oplatiť. Jediným receptom na dobiehanie natrénovaných hodín, je viac ako sto percentná dochádzka na tréningy a kopec práce nad rámec svojich "povinností". Držíme teda hráčom palce, aby mali dostatok trpezlivosti a chuti do tréningov.

SOBOTA 27.12.2014 - Aréna Brezno
HOKEJOVÝ TURNAJ 

Už tradičný turnaj štvrtákov sa odohral v Brezne za účasti kvalitných tímov. Hralo sa systémom dvoch skupín po troch účastníkov. V skupine hral každý s každým a na základe umiestnenia v skupine postúpil tím do zápasu o umiestnenie. V "A" skupine sa predstavili domáci HK Brezno, HC Lučenec, HC´05 Banská Bystrica.  V "B" skupine zase HK Spišská Nová Ves, HKM Zvolen, HK 32 Liptovský Mikuláš.

HK BREZNO - HC 05 BANSKÁ BYSTRICA 5:6 s.n. (4:2, 1:3)
Góly BR: Tóth, Schwarzbacher, Medveď, Murín, Šucháň

V otváracom zápase turnaja domáci rytieri v úvode poriadne dominovali nad svojim súperom a v krátkom čase vyhrávali 4:0. Potom však prišlo uspokojenie a pokles aktivity, čo využil súper.  Najmä  v úplnom závere sa sériou gólov dotiahli v priebehu minúty na vyrovnanie a nasledovala nájazdová lotéria. Začínal súper a v úvodných sériách sa nedokázal presadiť, podarilo sa to bystrickému hráčovi v tretej sérii a my už sme nedokázali gólovo odpovedať.

HK BREZNO - HC LUČENEC 11:1 (6:1, 5:0)
Góly BR: Škantár 2, Medveď 3, Tóth, Piliar, Masičová, Murín, Švec 2

Druhý zápas v turnaji nám už klasicky vyšiel lepšie než prvý, hráči nepustili súpera takmer ani k puku a dôrazne zakončovali z čoho padalo množstvo gólov. Lučenčania síce disponovali šikovnými hráčmi, ktorí miestami ukázali svoje schopnosti, no na úspech v tomto zápase to pre nich nestačilo. Výsledok tohto zápasu nás posunul do boja o tretie miesto v turnaji.

HK BREZNO - MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 5:4 (2:3, 3:1)
Góly BR: Tóth 2, Škantár 2, Šucháň

So súperom sme sa stretli pred týždňom na turnaji v Žiline a tam nás porazil, boli sme teda odhodlaní mu porážku oplatiť. Úvodná časť naznačila, že to nebude jednoduché. Liptáci sa dostali do vedenia, no naši hráči nezložili zbrane a bojovali do samého záveru, kde sa Škantárovi podarilo v závere vybojovať víťazstvo. Naši hráči tak obsadili 3. miesto.

Konečné poradie
1. HKM Zvolen
2. HC´05 B. Bystrica
3. HK BREZNO 
4. MHK32 L. Mikuláš
5. HK Spišská Nová Ves
6. HC Lučenec

Okrem zápasov počas turnaja prebiehali aj súťaže zručností, kde sa víťazom brankárskych súťaží stal brankár Liptovského Mikuláša, silu streľby vyhral hráč HK Sp. Novej Vsi, najtechnickejším hráčom sa stal hráč HC´05 Banská Bystrica, víťazom rýchlostnej súťaže v korčuľovaní bol domáci Sebastián Murín.

 
NEDEĽA 21.12.2014 - Zimný štadión Žilina
HOKEJOVÝ TURNAJ  – ŽILINA

V predvianočnom období zorganizovali Žilinský rodičia kvalitne obsadený turnaj. Stretlo sa tam dovedna kvarteto mužstiev menovite domáca MšHKM Žilina, HK Púchov, Liptovský Mikuláš a rytieri HK Brezno. Hralo sa systémom každý s každým, traja hráči v poli s časom 2 x 15 minút.

MsHK ŽILINA - HK BREZNO 5:6 (2:3, 3:3)
Góly BR: Švec 2, Murín, Masičová, Tóth, Schwarzbacher  

Vo víkende so Žilinou hájili farby klubu mladí rytieri. Po vyrovnanom úvode sme sa so súperom naťahovali o každý gól. Rozhodujúce bolo, že hráči bojovali aj za nepriaznivého stavu. Nakoniec sa nám podarilo dostať pred koncom zápasu do vedenia a náskok sme udržali. Dokonale sme tak zaskočili hostiteľov a správne sme vykročili do turnaja.

HK BREZNO - MŠK PÚCHOV 8:9 (5:6, 3:3)
Góly BR: Švantner 2, Medveď 2, Tóth 2, Pisch,Masičová;

Druhý zápas prebiehal podobne ako prvý. So súperom sme boli mimoriadne vyrovnaní. V prestrelke sa napokon ukázalo ako rozhodujúce, že sme urobili viacero chýb pri bránení. Darilo sa najmä našim mladíkom, škodou je, že sa výraznejšie nepresadili starší hráči, ktorí v zápase strelili len jeden gól. Vyrovnanosť však ukázal aj zápas Púchova so Žilinou ktorý zase vyhrala domáca Žilina, čím zaplietla situáciu ohľadom umiestnenia tímov.

HK BREZNO - MHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 3:8 (2:3, 1:5)
Góly BR: Murín, Tóth, Medveď

Posledný zápas turnaja bol zároveň súbojom o prvenstvo v turnaji. Mikuláš síce pôsobil  počas turnaja suverénne, no my sme boli odhodlaní zabojovať. Úvod ovládli Liptáci keď strelili dva góly, no prekvapení boli keď sa nám po malej chvíli podarilo vyrovnať. Mrzieť nás môže, že sme remízu neudržali do polčasu. V druhej časti nás súper trochu predčil a zaslúžene si uchmatol víťazstvo v turnaji.

Konečné poradie 
1. HKM 32 Liptovský Mikuláš
2. MŠK Púchov 
3. HK BREZNO
4. MsHK Žilina

V celkovom poradí turnaja vyhral jasne Liptovský Mikuláš ktorý si poradil so všetkými súpermi. Ostatné tri tímy si pripísali po jednom víťazstve a rozhodla tabuľka troch tímov. V tej najlepšie obstál Púchov, na treťom mieste skončili rytieri HK Brezno a na štvrtom mieste skončili hráči domácej Žiliny. Naši hráči odohrali tri kvalitné zápasy a získali veľa skúseností do ďalšieho priebehu sezóny. Súperi nám odhalili aj nedostatky ktoré musíme do súťažných turnajov odstrániť.

NEDEĽA  05.10. 2014 - Aréna Brezno ( Prípravné stretnutie)
MHA MARTIN vs HK BREZNO 6:11(A:A 5:4, B:B 6:2)
Góly BR: Švec 2, Murín 1, Masičová 1, Paučík, Tóth

Prípravné stretnutie v minihokeji bolo odvetou spred dvoch týždňov v Brezne, v ktorom sa zrodila remíza 4:4. Chlapci odohrali dve vyrovnané tretiny, gólovo nám súper odskočil až v poslednej dvadsaťminútovke. Nakoľko nedisponujeme práve v štvrtej triede dostatočným počtom detí, väčšiu časť kolektívu tvoria mladší tretiaci, ktorí sa v štvrtáckych zápasoch aj napriek enormnej snahe ešte nedokážu presadiť tak ako medzi svojimi rovesníkmi. Na poste brankárov máme tiež dieru, ktorú v tomto stretnutí vyplátal piatak Jakub Banko, ktorý sa rozchytával po zranení a Jakub Chaban z Banskej Bystrice, ktorého sme požiadali o pomoc. Aj touto cestou by sme chceli pozvať štvrtákov do hokejového klubu, aby využili možnosť hrať hokej na krásnom zimáku v Brezne. 

NEDEĽA  21.09. 2014 - Aréna Brezno ( Prípravné stretnutie)
HK BREZNO vs MHA MARTIN 4:4 (1:3,3:1)
Góly BR: Murín (Švec, Škantár), Murín (Švec), Švec (Murín), Švec (Murín, Mundier)

V príprave nás prišiel preveriť kvalitný súper z Turca. Zápas sme začali dobre po úvodnom oťukávaní strelil náš prvý gól Murín, a viedli sme. Potom však súper skóre otočil. Náš mladý kolektív, je však charakteristický veľkou bojovnosťou, ktorú opäť predviedol. Kedže sa ani po nekonečnom dobíjaní brány v "B" mužstve nedarilo prestreliť súperovho brankára, muselo to padnúť v "A"-čku. Zobrali si to sa starosť najskúsenejší hráči, ktorým to aj prislúcha. V dramatickom závere sme vyrovnali a uhrali sme zaslúženú remízu. V zápase nám chýbali dve stálice tohto mužstva, čo nás mierne oslabilo, no treba napísať, že v bránach sme mali piatakov, keďže štvrtácky kolektív je početne veľmi slabý. Týmto chcem apelovať na šikovných chlapcov ktorí by si chceli toto zaujímavé "povolanie" vyskúšať nech to prídu vyskúšať na zimný štadión. Potenciál hráčov ktorí sú v ročníku môže nováčikov strhnúť a štvrtý ročník je takmer poslednou šancou plnohodnotne začať hrať hokej na vysokej úrovni.

NEDEĽA  24.08. 2014 - Zimný štadión Poprad - (Prípravné stretnutie)
HK POPRAD - HK BREZNO 14:16 (6:7, 8:8,)
Góly BR: Švec 3, Medveď Oliver 3, Medveď Marek 2, Škantár 2, Šucháň 2, Bálint 2, Masičová 1, Mundier 1

H E A D L I N E S